ПРОИЗВОДИ
Барселона

Барселона

Прилагоден кристален лустер
Производител на светла за приврзоци во индустриски стил

Производител на светла за приврзоци во индустриски стил

Huayi обезбедува професионални светилка за приврзок задржете го стилот на мансарда со отворена животна оска и лежерен индустриски простор и совршено интегрирајте ја плитката неутрална грубост на индустрискиот стил со длабокиот носталгичен минимализам.Се бара професионалецпроизводител на светла за приврзоци, huayi е вашиот најдобар избор.
LED ноќна ламба

LED ноќна ламба

Дизајн за моделирање на пингвин.

HUAYI LIVE STREAM

HUAYI Lighting е бренд со голема репутација од 1986 година, со отворен ум да ја води индустријата за осветлување во различни медиумски платформи. Без разлика на целосниот опсег на прекрасен ентериер& Производите за надворешно осветлување, или меѓународниот изложбен салон за осветлување со 7 ѕвезди, или производствен производствен центар од над 200.000 квадратни метри, следете не, ќе ви претставиме прекрасно патување за да дознаете за HUAYI. НЕДЕЛНИОТ СТРИМ ВО ЖИВО ќе се одржува во Alibaba International и другите социјални медиуми за да се прикаже салонот на HUAYI& преглед на фабриката и нови пристигнувања на комерцијални, украсни& производи за осветлување,индустриска Светло за приврзок, светло во индустриски стил, светло во модерен стил, светло за стаклена суспензија,прилагодено светло, сигурен квалитет и доверлив.

Добредојдовте на вашето континуирано внимание. Ве очекуваат многу изненадувања...


Alibaba/Facebook/Klumia/Youtube: huayilights


ПРОЕКТ
Universal Studios Пекинг

Universal Studios Пекинг

HUAYI го презеде производството и снабдувањето со тематско осветлување за Jurassic World и Minion Park во Тематскиот парк во Пекинг Universal Studios.
Самитот на Г20 2016 година Главно место на одржување, Меѓународен изложбен центар

Самитот на Г20 2016 година Главно место на одржување, Меѓународен изложбен центар

Меѓународниот изложбен центар Хангжу зафаќа 190.000 квадратни метри со пет ката на приземје и два ката под земја. Се состои од 61 конференциска сала и 90.000 квадратни метри изложбени површини. Huayi е одговорен за осветлувањето на фасадите, комерцијалното осветлување на просторијата за соопштенија за печатот и главната сала за состаноци.
Рекреативна област Шаоксинг Синкаихе

Рекреативна област Шаоксинг Синкаихе

Рекреативната област Синкаихе зафаќа површина од 192.000 квадратни метри и е важна еколошка врска во округот Шаоксинг Кечиао.
Оман-Хормуз Гранд Хотел

Оман-Хормуз Гранд Хотел

Хормуз Гранд Хотел е луксузен хотел во Мускат Оман, Хуаји го снабдуваше целото украсно осветлување и лед осветлување и за собите за гости и за јавната површина.
ДАЛИ САКАТЕ ДА НИ КОНТАКТИРАТЕ

САМО КАЖЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ БАРАЊА, НИЕ МОЖЕМЕ ДА НАПРАВИМЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО МОЖЕТЕ ДА ЗАМИСЛИТЕИзберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање