PRODUKTET
Barcelona

Barcelona

Llambadar Kristal i personalizuar
Prodhuesi i dritave varëse të stilit industrial

Prodhuesi i dritave varëse të stilit industrial

Huayi ofron profesionale dritë varëse mbani stilin e papafingo me një bosht të hapur të jetës dhe një hapësirë ​​industriale të rastësishme, dhe integroni në mënyrë të përkryer vrazhdësinë e cekët neutrale të stilit industrial me minimalizmin e thellë nostalgjik.Kerkoj nje profesionistprodhues dritash varëse, huayi është zgjedhja juaj më e mirë.
Llambë nate LED

Llambë nate LED

Dizajn i modelimit të pinguinëve.

HUAYI LIVE STREAM

një markë me reputacion të madh që nga viti 1986, HUAYI Lighting është mendjehapur për të udhëhequr industrinë e ndriçimit në platforma të ndryshme mediatike. Pa marrë parasysh gamën e plotë të brendshme të mrekullueshme& produktet e ndriçimit të jashtëm, ose ekspozita ndërkombëtare e ndriçimit me 7 yje, ose qendra e fabrikës prodhuese mbi 200000 m2, na ndiqni, ne do t'ju prezantojmë një udhëtim të mrekullueshëm për të ditur rreth HUAYI. STREAM LIVE JAVOR do të mbahet në Alibaba International dhe media të tjera sociale për të shfaqur sallën ekspozite HUAYI& Pasqyrë e fabrikës dhe ardhjet e reja të komerciale, dekorative& produkte ndriçimi,Dritë varëse industriale, dritë e stilit industrial, dritë e stilit modern, dritë varëse xhami,dritë e personalizuar, cilësi të besueshme dhe të besueshme.

Mirësevini vëmendjen tuaj të vazhdueshme. Shumë surpriza ju presin...


Alibaba/Facebook/Klumia/Youtube: huayilights


PROJEKT
Universal Studios Pekin

Universal Studios Pekin

HUAYI ka ndërmarrë prodhimin dhe furnizimin e ndriçimit të temave për Jurassic World dhe Parkun Minion në Parkun Tematik të Studios Universal të Pekinit.
Vendi kryesor i Samitit G20 2016, Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave

Vendi kryesor i Samitit G20 2016, Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave

Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Hangzhou zë 190,000 metra katrorë me pesë kate në tokë dhe dy kate nën tokë. Ai përbëhet nga 61 salla konferencash dhe 90.000 metra katror zona ekspozimi. Huayi është përgjegjës për ndriçimin e fasadave, ndriçimin komercial të dhomës së njoftimit për shtyp dhe dhomën kryesore të takimeve.
Zona rekreative Shaoxing Xinkaihe

Zona rekreative Shaoxing Xinkaihe

Zona Rekreative Xinkaihe mbulon një sipërfaqe prej 192,000 metrash katrorë dhe është një lidhje e rëndësishme ekologjike në rrethin Shaoxing Keqiao.
Oman-Hormuz Grand Hotel

Oman-Hormuz Grand Hotel

Hormuz Grand Hotel është një hotel luksoz në Muscat Oman, Huayi ka furnizuar të gjithë ndriçimin dekorativ dhe ndriçimin led si për dhomat e mysafirëve ashtu edhe për zonën publike.
DËSHIRONI TË NA KONTAKTONI

THJESHT NA TRUAN KËRKESAT TUAJA, NE MUND TË BËJMË MË SHUMË SE TË MUND TË IMAGJYNONIZgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj