Dritë dekorative

Drita dekorative LED, për shkak të ngjyrave të tyre të pasura, të qëndrueshme dhe kursyese, janë shumë të përshtatshme për qëllime dekorative. Dritat tona dekorative janë të ndryshme duke përfshirëdrita e stilit industrial, dritë stil modern

dritë e personalizuar, Instaloni dritat dekorative LED në bordet e qarkut, kabllot fleksibël ose materiale të tjera. Këto ide për dekorimin e dritave LED mund të përdoren si drita dekorative LED për dhomën e gjumit, dritat e shkronjave, tabelat e shenjave, dritat e pistave, tubat, etj.

Ndriçimi dekorativ LED është një ndriçim i brendshëm dhe është si bizhuteri për shtëpinë: ndihmon hapësirën tuaj të shkëlqejë dhe të shkëlqejë. Përshtateni shtëpinë tuaj dhe nxirrni në pah veçoritë e saj më të mira duke shtuar pajisje ndriçimi dekorativ LED. Dritat LED për dekorimin e dhomës përdoren jo vetëm për ndriçimin e theksuar, por edhe për bukurinë.

Huayi Lighting është prodhuesi profesional i dritave dekorative LED, i specializuar në prodhimin e dritave dekorative të brendshme. Ne kemi një ekip profesional talentesh, ide unike për dekorimin e dritave LED dhe u ofrojmë klientëve një shumëllojshmëri dritash të ndryshme dekorative LED.


Barcelona
Barcelona
Llambadar Kristal i personalizuar
Prodhuesi i dritave varëse të stilit industrial
Prodhuesi i dritave varëse të stilit industrial
Huayi ofron profesionale dritë varëse mbani stilin e papafingo me një bosht të hapur të jetës dhe një hapësirë ​​industriale të rastësishme, dhe integroni në mënyrë të përkryer vrazhdësinë e cekët neutrale të stilit industrial me minimalizmin e thellë nostalgjik.Kerkoj nje profesionistprodhues dritash varëse, huayi është zgjedhja juaj më e mirë.
Prodhuesi profesional i ndriçimit me varëse industriale
Prodhuesi profesional i ndriçimit me varëse industriale
Si profesionist IndustrialDritë varëseNga prodhuesi në Kinë, Drita jonë varëse është prodhuar në bazë të materialeve me cilësi të lartë dhe është projektuar me kujdes nga profesionistë. Është me butësi të moderuar dhe përshtatet me këmbën për të ofruar një përvojë të rehatshme të veshjes.
PERANDORIA KRISTAL
PERANDORIA KRISTAL
Llambadar kristal i personalizuar
Llambë dyshemeje LED me kënd
Llambë dyshemeje LED me kënd
Llambë e rregullueshme e thjeshtë prej alumini Dekor shtëpie Led me kënd RGB Dritë moderne për dhomën e gjumit.
Llambë dyshemeje LED
Llambë dyshemeje LED
Kontrolluesi me 3 çelësa, Butoni Dimmer,Dritë rrotulluese 355 gradë,3000K-6000K  Temperatura e ngjyrës.
Prodhuesi profesional i llambave dekorative tavoline
Prodhuesi profesional i llambave dekorative tavoline
Llamba tavoline dekorative per shtepi/hotelNgjyra: Ari / Krom
Llambadar me unazë moderne rrethi hekuri
Llambadar me unazë moderne rrethi hekuri
Pllaka e sipërme thithëse e Harware,Teli i pezullimit,Trupi i llambës prej alumini,Burim i integruar i dritës LED
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj