ПРОИЗВОДИ

Како една од Топ 10 водечките брендови во индустријата за осветлување, Huayi Lighting се фокусира на дизајн и квалитет на уреди за осветлување на LED, обезбедува LED светла за простории, LED светла за таван, LED светлосни ленти. Осветлувањето Huayi формираше над 200 професионални инженери за да ја зголеми нашата можност во разновидната поддршка на производите. Продолжува да инвестира на Р.
& Д со напредна технологија за да се обезбеди повисок квалитет на производот што ни овозможува да ги исполниме прашањата на клиентите. Осветлувањето Huayi нуди разновидно портфолио на решенија за LED осветлување, опфаќајќи повеќе апликации и околини, вклучувајќи трговски канцеларии, индустриски, пејзажни, патишта, архитектури итн.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
HighQuality Item: Light light model Model no, DU0129 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd

HighQuality Item: Light light model Model no, DU0129 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd

Осветлување на Huayi HighQuality Ставка: Поплавено светло Модел на производ бр, : DU0129 Трговија на големо-Huayi Lighting Co.ltd Светло за поплавување Материјал: Алуминиумско тело + стакло Заврши: сива Светилка: OSRAM 2021/1/11
Голем квалитет на осветлување: HYDA00090 Трговија на големо со големо-Huayi Lighting Co.ltd

Голем квалитет на осветлување: HYDA00090 Трговија на големо со големо-Huayi Lighting Co.ltd

Осветлување на Huayi HighQuality Downlight: HYDA00090 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd осветлување Вдлабнато , СЕ Материјал: алуминиум Заврши: WhiteIP20
ХИДА00095

ХИДА00095

Рефлектор Flushbonading Заврши: Бело Исечете: D65мм
HYDB00036

HYDB00036

Осветлување Заврши: Бело Материјал: алуминиум Светилка: Осрам
Наше решение за осветлување предводено

Ако имате повеќе прашања, ве молиме контактирајте не слободно.

Huayi Lighting е професионален производител на LED осветлување, нуди врвна услуга за едношалтерско решение од претходен дизајн, формулација на шема до инсталација и одржување, без разлика дали е во затворено или на отворено, едноставно или сложено, нашите добро обучени дизајнери, инженери и консултанти за продажба се способни да се прилагодат на точните решенија според потребите на клиентот. На пример, ЛЕД светлосни ленти, ЛЕД светла за простории, ЛЕД светла за таван и други решенија за LED осветлување и др.

Случај

Huayi осветлување има огромно искуство во разни проекти за осветлување на ЛЕР, вклучувајќи трговски, индустриски, хотел, аеродром, трговски центар, престој, канцеларија, итн. Имаме силна Р& Г и капацитет за производство со професионален тим за имплементација на проекти. Говорејќи за обезбедување висококвалитетни производи, Huayi Lighting е во состојба да создаде решенија за прво осветлување за LED осветлување според вашите карактеристики на проектот. Осветлувањето Huayi не само што се залага за обезбедување на корисници со професионални едношалтерски решенија за LED осветлување, туку исто така ги истражува односите помеѓу светлината и просторот за развој на модерни и класични производи за да одговараат на потребите за осветлување на луѓето во различни сценарија. Како што се ЛЕД светлосни ленти, ЛЕД светла за простории, ЛЕД светла за таван, и др.

ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Хотел Дубаи-Кемпински

Хотел Дубаи-Кемпински

Хотел Кемпински Дубаи, меѓусебно поврзан центар на Емираси, хотелските соби со луксузна декорација се опремени со мермерна бања, ЛЦД-телевизор со голем екран и трпезарија. Некои соби можат да го превидат ски-селото Дубаи.
Хотел Индија-Ле Меридиен

Хотел Индија-Ле Меридиен

Хотелот „Ле Меридиен“ го изложува iousубопитниот и креативно размислуван трговец пред најнеочекуваните и привлечни искуства што може да ги понуди дестинацијата. Вкоренет во златното време на патувањето, Ле Меридиен останува место за собирање луѓе за да уживаат во откривањето дестинации ширум светот. Најдобрите луксузни брендови во светот со уште подобри награди.
Град пазар во Индија-Феникс

Град пазар во Индија-Феникс

Хај Стрит Феникс, порано познат како Феникс Милс, е еден од најголемите трговски центри во Индија, лоциран во Долен Парел, Мумбаи. Нејзината бруто површина е 3.300.000 квадратни метри. Покрај трговскиот центар, апостолот е домаќин на хотел со пет starвезди, мултиплекс, простор за комерција и станбена кула.
Хотел Казахстан-Хилтон

Хотел Казахстан-Хилтон

Хилтон Астана, најсовремен хотел во рамките на футуристичкиот изложбен комплекс EXPO-2017. Уживајте во високо ниво на услуга додека сте овде, како и внимателни удобности како велнес-спа центар, бар на покривот, фитнес центар, затворен базен, Executive Lounge и обемни конференциски објекти. Таа е во рамките на мунитите од центарот на градот, канцелариите на компанијата, одделите и агенциите на Владата на Казахстан и меѓународниот аеродром Астана.
За нас

Специјализирано за производство на осветлување
& Обезбедено решение за LED осветлување

Huayi осветлување е основано во 1986 година, стана добро познат сеопфатен снабдувач на решенија за решенија за осветлување во индустријата. Со над 30 години развој, Huayi Lighting успешно ја интегрираше платформата за ресурси од целиот индустриски ланец, со продажни и услужни мрежи на домашно и меѓународно ниво.


Отпечатокот на Huayi Lighting достигна од комерцијални до владини проекти, палета на производи од дома, канцеларија до хотел и надворешен пејзаж. Како што се ЛЕД светлосни ленти, ЛЕД светла за простории, ЛЕД светла за таван, и др. Способен да обезбеди решенија за ЛЕР осветлување со услуги со додадена вредност според проекти, е пофален како глобален сигурен партнер за многу години.

ДОБИЈТЕ ДОПУШТЕТЕ СО НАС
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формуларот за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашиот широк спектар на дизајни! Сакате да дознаете повеќе знаење за LED уредите за осветлување, прочитајте повеќе.
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски