PRODUKTET

Si një nga 10 markat kryesore në industrinë e ndriçimit, Huayi Lighting është duke u përqëndruar në dizajnin dhe cilësinë e pajisjeve ndriçuese LED, ofron drita LED për dhomë, drita LED për tavan, shirita LED. Ndriçimi Huayi ka formuar mbi 200 inxhinierë profesionistë për të zgjeruar aftësinë tonë në shumëllojshmëri të mbështetjes së produkteve. Vazhdon të investojë në R
& D me teknologji të përparuar për të siguruar cilësi më të lartë të produktit e cila na lejon të plotësojmë pyetjet e klientëve. Ndriçimi Huayi ofron një portofol të larmishëm të zgjidhjeve të ndriçimit LED që furnizojnë disa aplikacione dhe mjedise, duke përfshirë zyra komerciale, industriale, peisazhe, rrugë, arkitekturë, etj.

LEXO MË SHUMË
Artikulli i HighQuality: Drita nga përmbytja Modeli i produktit, : DU0129 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd

Artikulli i HighQuality: Drita nga përmbytja Modeli i produktit, : DU0129 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd

Ndriçimi Huayi HighQuality Artikulli: Dritë përmbytje Modeli i produktit nr., : DU0129 me shumicë-Huayi Lighting Co.ltd Drita e përmbytjes Materiali: Trup alumini + xham Mbaro: gri Llamba: OSRAM 2021/1/11
Ndriçimi i HighQuality: HYDA00090 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd

Ndriçimi i HighQuality: HYDA00090 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd

Ndriçimi Huayi Highlight Quality Quality: HYDA00090 Wholesale-Huayi Lighting Co.ltd drita e dritës Të zhytur , CE Materiali: Alumini Mbarimi: WhiteIP20
HYDA00095

HYDA00095

Në qendër të vëmendjes Flushbonading Mbaro: E bardhë Prerë: D65mm
HYDB00036

HYDB00036

Ndriçimi i dritës Mbaro: E bardhë Materiali: Alumini Llamba: Osram
Zgjidhja jonë e ndriçimit të udhëhequr

Nëse keni më shumë pyetje, ju lutemi na kontaktoni lirisht.

Ndriçimi Huayi është prodhuesi profesional i ndriçimit LED, ofron shërbim premium zgjidhje me një ndalesë nga dizajni paraprak, formulimi i skemës deri në instalim dhe mirëmbajtje, qoftë të brendshëm apo të jashtëm, të thjeshtë ose kompleks, projektuesit, inxhinierët dhe konsulentët e shitjeve tona të trajnuar mirë të aftë për të përshtatur zgjidhjet e sakta në përputhje me nevojat e klientit. Për shembull, shirita LED dritë, drita LED për dhomë, drita LED për tavan, dhe zgjidhje të tjera për ndriçim LED etj.

Rast

Ndriçimi Huayi ka përvojë të jashtëzakonshme në projekte të ndryshme ndriçimi LED duke përfshirë komercial, industrial, hotel, aeroport, qendër tregtare, rezidencë, zyrë, etj. Ne kemi një R të fortë& D dhe kapaciteti prodhues me ekip profesional për zbatimin e projektit. Duke folur për sigurimin e produkteve me cilësi të lartë, Huayi Lighting është në gjendje të krijojë zgjidhje të klasit të parë të ndriçimit LED sipas karakteristikave të projektit tuaj. Ndriçimi Huayi jo vetëm që është i përkushtuar për t'u ofruar përdoruesve zgjidhje profesionale të ndriçimit LED me një ndalesë, por gjithashtu eksploron marrëdhëniet midis dritës dhe hapësirës për të zhvilluar produkte në modë dhe klasike për t'iu përshtatur nevojave të njerëzve për skenarë. Të tilla si shirita LED dritë, dritat LED për dhomë, dritat LED për tavan, etj.

LEXO MË SHUMË
Hotel Dubai-Kempinski

Hotel Dubai-Kempinski

Kempinski Hotel Dubai që ndërlidh qendrën tregtare të Emirave, dhomat e hotelit me zbukurim luksoz janë të pajisura me banjë mermeri, ekran të madh TV LCD dhe një zonë ngrënieje. Disa dhoma mund të dal në fshatin Ski Dubai.
Hotel India-Le Méridien

Hotel India-Le Méridien

Hotel Le Méridien ekspozon travlerin kurioz dhe me mendje kreative ndaj përvojave më të papritura dhe tërheqëse që një destinacion ka për të ofruar. Rrënjosur në epokën e artë të udhëtimit, Le Méridien mbetet një vend mbledhjeje njerëzish për t'u kënaqur me zbulimin e destinacioneve në të gjithë botën. Markat më të mira luksoze në botë me shpërblime edhe më të mira.
Qyteti i Tregut Indi-Feniks

Qyteti i Tregut Indi-Feniks

High Street Phoenix, i njohur më parë si Phoenix Mills, është një nga qendrat më të mëdha tregtare në Indi, i vendosur në Parel të Poshtëm, Mumbai. Zona e saj bruto e dyshemesë është 3.300.000 metra katrorë. Përveç qendrës tregtare, apartamenti pret një hotel me pesë yje, një multipleks, hapësirë ​​komerciale dhe një kullë banimi.
Hotel Kazakistan-Hilton

Hotel Kazakistan-Hilton

Hilton Astana, një hotel i nivelit të lartë në kuadër të kompleksit futuristik të ekspozitës EXPO-2017. Gëzoni një nivel të lartë shërbimi ndërsa jeni këtu, si dhe komoditete të zhytura në mendime si një spa Wellness, bar në tavanë, qendër fitnesi, pishinë e mbyllur, Sallon Ekzekutiv dhe ambiente të gjera konference. Shtë brenda një munite në qendër të qytetit, zyrave të korporatave, departamenteve dhe agjencive të Qeverisë së Kazakistanit dhe Aeroportit Ndërkombëtar të Astana.
Rreth Nesh

Specializuar në prodhimin e ndriçimit
& Zgjidhja e ndriçimit LED që ofron

Ndriçimi Huayi u themelua në vitin 1986, është bërë ofruesi i mirënjohur gjithëpërfshirës i zgjidhjeve të ndriçimit LED në industri. Me mbi 30 vjet zhvillim, Huayi Lighting ka integruar me sukses platformën e burimeve nga e gjithë zinxhiri i industrisë, me shitjet dhe rrjetet e shërbimit brenda dhe jashtë vendit.


Gjurma e Huayi Lighting ka arritur nga projektet komerciale në ato qeveritare, gamën e produkteve nga shtëpia, zyra në hotel dhe peisazhin në natyrë. Të tilla si shirita LED dritë, dritat LED për dhomë, dritat LED për tavan, etj. I aftë për të ofruar zgjidhje ndriçimi LED me shërbime të vlerës së shtuar sipas projekteve, është vlerësuar si një partner global i besueshëm për shumë vite.

B GHNI N TO Prek me SHBA
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formën e kontaktit që të mund t'ju dërgojmë një vlerësim falas për gamën tonë të gjerë të dizenjove! Dëshironi të dini më shumë njohuri në lidhje me pajisjet e ndriçimit LED, lexoni më shumë.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip