Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-0760-22349872
Dërgoni kërkesën tuaj

instalimi: i zhytur

Certifikimi: CE

Fuqia: 9W, 40°

Materiali: Alumini

I papërshkueshëm nga uji: IP20 

Hije e reflektorit optik kundër shkëlqimit me lente transparente
Shtoni një koment
Ratha
Happy Merry Christmas! I am interesting the product plse let me know as i need about 70pcs for this model

Tq, Ratha
Huayi Lighting
Hi,Ratha.I will arrange a salesperson to contact you.
Have a good day.
DËSHIRONI TË NA KONTAKTONI

Ju lutemi na tregoni kërkesat tuaja, Ne do t'ju përshtatim me shërbimin ekskluziv të klientit për t'ju kontaktuar.

Shënim: Ju lutemi plotësoni informacionin dhe kërkesat tuaja reale të kontaktit dhe mos dërgoni pyetje në mënyrë të përsëritur. Ne do ta mbajmë konfidencialisht informacionin tuaj.

Orari i punës:

8:30-18:30 (Koha e Pekinit)

0:30-10:30 (Koha e Greenwich)

16:30:2:30 (Koha e Paqësorit)

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj