Produktet

Si një nga 10 markat kryesore nëProdhuesi i dritës LED, Huayi Lighting po fokusohet në dizajnin dhe cilësinë e pajisjeve të ndriçimit LED, ofron drita LED për dhomën, dritat LED për tavanin, shiritat e dritës LED. Huayi Lighting ka formuar mbi 200 inxhinierë profesionistë për të zgjeruar aftësinë tonë në mbështetjen e produkteve të ndryshme. Vazhdon investimi në R&D me teknologji të avancuar për të siguruar cilësi më të lartë të produktit që na lejon të plotësojmë kërkesat e klientëve. Huayi Lighting ofron një portofol të larmishëm tëZgjidhje ndriçimi LED ushqimi për disa aplikacione dhe mjedise, drita led me porosi, duke përfshirë zyrat tregtare, industriale, peizazhore, rrugë, arkitektura, etj, ne kryesisht merremi meDritë dekorative dhe Drita Arkitekturore, duke përfshirë dritën varëse industriale, dritën e stilit industrial, dritën e stilit modern, dritën e varur prej xhami,dritë e personalizuardhe seri të tjera Produkt me cilësi të lartë, ejani dhe blini.

Barcelona
Barcelona
Llambadar Kristal i personalizuar
Prodhuesi i dritave varëse të stilit industrial
Prodhuesi i dritave varëse të stilit industrial
Huayi ofron profesionale dritë varëse mbani stilin e papafingo me një bosht të hapur të jetës dhe një hapësirë ​​industriale të rastësishme, dhe integroni në mënyrë të përkryer vrazhdësinë e cekët neutrale të stilit industrial me minimalizmin e thellë nostalgjik.Kerkoj nje profesionistprodhues dritash varëse, huayi është zgjedhja juaj më e mirë.
Llambë nate LED
Llambë nate LED
Dizajn i modelimit të pinguinëve.
Prodhuesi profesional i ndriçimit me varëse industriale
Prodhuesi profesional i ndriçimit me varëse industriale
Si profesionist IndustrialDritë varëseNga prodhuesi në Kinë, Drita jonë varëse është prodhuar në bazë të materialeve me cilësi të lartë dhe është projektuar me kujdes nga profesionistë. Është me butësi të moderuar dhe përshtatet me këmbën për të ofruar një përvojë të rehatshme të veshjes.
PERANDORIA KRISTAL
PERANDORIA KRISTAL
Llambadar kristal i personalizuar
Induksioni i Dritës së Hapit
Induksioni i Dritës së Hapit
Artikulli: HYXE00014 (Pa induksion)HYXE00015 (Induksion)
Seria STAR
Seria STAR
Dritë tre-provëLlamba: Sanan
Downlight kundër verbimit
Downlight kundër verbimit
Artikulli: HYDB00036
Llambë leximi LED
Llambë leximi LED
Paneli me prekje me tre butona
Dritë vendore e rregullueshme
Dritë vendore e rregullueshme
Artikulli: HYDA00095
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj