Projekti

Huayi Lighting ka përvojë të jashtëzakonshme në projekte të ndryshme të ndriçimit LED duke përfshirë komercial, industrial, hotel, aeroport, qendra tregtare, rezidencë, zyrë, etj.

Ne kemi një R të fortë&D dhe kapaciteti prodhues me ekipin profesional të zbatimit të projektit. Duke folur për ofrimin e produkteve me cilësi të lartë, Huayi Lighting është në gjendje të krijojë zgjidhje ndriçimi LED të klasit të parë sipas karakteristikave të projektit tuaj. Huayi Lighting jo vetëm që është e përkushtuar t'u ofrojë përdoruesve zgjidhje profesionale të ndriçimit LED me një ndalesë, por gjithashtu eksploron marrëdhënien midis dritës dhe hapësirës për të zhvilluar produkte në modë dhe klasike për t'iu përshtatur njerëzve'nevoja për ndriçim në skenarë të ndryshëm. Të tilla si shiritat LED, dritat LED për dhomën, dritat LED për tavanin, etj.

Universal Studios Pekin
Universal Studios Pekin
HUAYI ka ndërmarrë prodhimin dhe furnizimin e ndriçimit të temave për Jurassic World dhe Parkun Minion në Parkun Tematik të Studios Universal të Pekinit.
Vendi kryesor i Samitit G20 2016, Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave
Vendi kryesor i Samitit G20 2016, Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave
Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Hangzhou zë 190,000 metra katrorë me pesë kate në tokë dhe dy kate nën tokë. Ai përbëhet nga 61 salla konferencash dhe 90.000 metra katror zona ekspozimi. Huayi është përgjegjës për ndriçimin e fasadave, ndriçimin komercial të dhomës së njoftimit për shtyp dhe dhomën kryesore të takimeve.
Zona rekreative Shaoxing Xinkaihe
Zona rekreative Shaoxing Xinkaihe
Zona Rekreative Xinkaihe mbulon një sipërfaqe prej 192,000 metrash katrorë dhe është një lidhje e rëndësishme ekologjike në rrethin Shaoxing Keqiao.
Oman-Hormuz Grand Hotel
Oman-Hormuz Grand Hotel
Hormuz Grand Hotel është një hotel luksoz në Muscat Oman, Huayi ka furnizuar të gjithë ndriçimin dekorativ dhe ndriçimin led si për dhomat e mysafirëve ashtu edhe për zonën publike.
Maldive-St Regis Hotel
Maldive-St Regis Hotel
Hotel St Regis, vërtet unik. Me një vendndodhje të shkëlqyer gjeografike, Maldivet bëhen një nga vendet më tërheqëse në botë për turizmin. Këto kabina luksoze janë të vendosura në atolet e ishujve privatë të Maldiveve, duke tërhequr mysafirët të vijnë dhe të eksplorojnë mrekullitë natyrore dhe stilet e ndryshme të organizmave detarë.
Hotel Dubai-Kempinski
Hotel Dubai-Kempinski
Kempinski Hotel Dubai qendra ndërlidhëse e Emiras, dhomat e hotelit me dekorim luksoz janë të pajisura me banjo mermeri, TV LCD me ekran të madh dhe një zonë ngrënieje. Disa dhoma mund të dal në Dubai Ski Fshati.
Hoteli India-Le Méridien
Hoteli India-Le Méridien
Hotel Le Méridien ekspozon udhëtarin kureshtar dhe me mendje krijuese ndaj përvojave më të papritura dhe tërheqëse që një destinacion mund të ofrojë. I rrënjosur në epokën e artë të udhëtimit, Le Méridien mbetet një vend grumbullimi i njerëzve për t'u kënaqur me zbulimin e destinacioneve në mbarë botën. Markat më të mira luksoze në botë me shpërblime edhe më të mira.
Bangladeshi -Katër pikë nga Sheraton Dhaka
Bangladeshi -Katër pikë nga Sheraton Dhaka
Four Points nga Sheration Dhaka, Gulshan ofron akses të përshtatshëm në këtë lagje komerciale dhe rezidenciale. Zyrat, dyqanet me pakicë dhe restorantet janë vetëm disa hapa larg hotelit, dhe zona diplomatike pret ambasada dhe komisione të larta. Hoteli perbehet nga 149 dhoma dhe suita elegante me te gjitha komoditetet e shtepise, te vendosura ne katin e 12 e lart, duke siguruar pamje panoramike te qytetit. Përveç kësaj, kjo ndërtesë moderne kullë ilustron luksin me një sërë objektesh. Qendra e fitnesit përmban pajisje inteligjente dhe një instruktor profesionist. Admironi panoramat mahnitëse të horizontit nga pishina e pafundësisë së "Sky Deck" në çati.
Kazakistan-Hilton Hotel
Kazakistan-Hilton Hotel
Hilton Astana, një hotel më i avancuar brenda kompleksit futuristik të ekspozitës EXPO-2017. Shijoni një nivel të lartë shërbimi ndërsa jeni këtu, si dhe pajisje të menduara si një spa Wellness, bar në çati, qendër fitnesi, pishinë të brendshme, Sallë Ekzekutive dhe ambiente të gjera konferencash. Është brenda një zone të qendrës së qytetit, zyrave të korporatave, departamenteve dhe agjencive të Qeverisë së Kazakistanit dhe Aeroportit Ndërkombëtar të Astanës.
Dubai-JW Marriott
Dubai-JW Marriott
Marriott international është një markë e suksesshme e lidhur me menaxhimin e hoteleve e cila drejton 2600 hotele në të gjithë botën. Megjithatë, vetëm 29 prej tyre menaxhohen drejtpërdrejt nën JW, që barazohet me markën më luksoze të hoteleve. Huayi Lighting Group është krenar që prezanton veten se ne jemi të privilegjuar të marrim pjesë në një projekt më luksoz në rangun e lartë.
India-Phoenix Market City
India-Phoenix Market City
High Street Phoenix, i njohur më parë si Phoenix Mills, është një nga qendrat tregtare më të mëdha në Indi, e vendosur në Parel të Ulët, Mumbai. Sipërfaqja e saj bruto është 3,300,000 metra katrorë. Përveç qendrës tregtare, kompleksi pret një hotel me pesë yje, një multipleks, hapësirë ​​tregtare dhe një kullë banimi.
Hotel Sri Lanka-Marriott
Hotel Sri Lanka-Marriott
Si ndërtesa historike e Gjirit Weligama në Sri Lanka, është shumë e rëndësishme të sigurohet efekti i përsosur i ndriçimit. Huayi ofroi të gjitha zgjidhjet dhe produktet e ndriçimit, duke përfshirë ndriçimin LED dhe ndriçimin dekorativ si për ambientet e brendshme ashtu edhe për ato të jashtme.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj