Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-18898397710

telefon:

+86-0760-22349872
Dërgoni kërkesën tuaj

Artikulli:DU0129

Materiali: Trup alumini + xhami

Përfundimi: gri

Llamba: OSRAM 

Për këtë produkt, ne miratojmë një dizajn të rregullueshëm prej 180 gradë vertikale dhe 300 gradë horizontale, dhe ka 4 aksesorë optikë (Rrjet unazor, cilindër hijezues, kapak hijezues dhe huall mjalti) mund ta ndryshojnë atë FAQ

1.A mund ta bëni llambën si kërkesën tonë?
Ne personalizuam dritat dekorative për projekte. Për artikuj të tjerë, ju lutemi diskutoni me   ekipi ynë i shitjeve dhe ne do t'ju ofrojmë një zgjidhje.
2. Cilat janë produktet tuaja kryesore?
Ne jemi një furnizues i projektit të ndriçimit me zgjidhje me një ndalesë, kemi ndriçime dekorative, ndriçime komerciale, ndriçime të jashtme.
3.A kishit certifikatë elektrike për të përmbushur kërkesat tona të tregut?
Ne kemi certifikime të ndryshme për tregje të ndryshme, ju lutemi diskutoni me ekipin tonë të shitjeve.

Rreth Ndriçimit Huayi

Fabrika Huayi Electronic u themelua në vitin 1986 dhe më vonë emri i saj ndryshoi në ZhongShan Huayi Lighting Company Limited në 1998. Huayi ndodhet në "China Lighting Capital" --- GuZhen, ZhongShan City. Pas 30 vitesh zhvillimi, duke insistuar në cilësi dhe profesion, Huayi bëhet një nga fabrikat e shquara të ndriçimit në industri. Ne kemi rreth 150,000 m2 zonë industriale, dhe 20,000 m2 ekspozitë kryesore, së bashku me 17 punishte. Ne kemi gjithashtu një laborator 3,000 m2 i cili është laboratori i parë privat në industrinë e ndriçimit që mund të kontrollojë përputhshmërinë e sigurisë fotobiologjike dhe është në gjendje të ofrojë drejtpërdrejt certifikimin dhe shërbimin e testimit nga palët e treta të produkteve të ndriçimit. Është një laborator kombëtar i akredituar nga C N A S dhe është gjithashtu laboratori i dëshmitarëve të SGS. Fondi i mjaftueshëm i investimeve në R&D lejon kompaninë të sigurojë vazhdimisht pajisje të reja ndriçimi. Pozicioni drejtues i Huayi në industri dhe strategjia e tij e saktë e marketingut sigurojnë suksesin e tij në ofertën e shumë projekteve të ndriçimit të hoteleve me pesë yje, pronave komerciale të nivelit të lartë dhe ndërtesave të zyrave qeveritare.
Shtoni një koment
DËSHIRONI TË NA KONTAKTONI

Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj