Universal Studios Pekin

Universal Studios Pekin

HUAYI ka ndërmarrë prodhimin dhe furnizimin e ndriçimit të temave për Jurassic World dhe Parkun Minion në Parkun Tematik të Studios Universal të Pekinit.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-18898397710

telefon:

+86-0760-22349872
Dërgoni kërkesën tuaj

Më 20 shtator 2021, në hapjen madhështore të Parkut Tematik të Studiove të Beijing Universal, Huayi mori pjesë në ndërtim. Identiteti i dëshmitarit të një vëmendje kombëtare të lindjes së parkut fantazi!

Universal Studios Theme Park në Pekin është parku i pestë i temave Universal Studios në botë, i treti në Azi dhe më i madhi në përgjithësi në botë. Huayi ka marrë pjesë me sukses në ndërtimin e një tjetër projekti të madh të parkut tematik, pas Mbretërisë së Oqeanit Disneyland dhe Chimelong në Zhuhai, i cili ka vendosur një pikë referimi të re për ndërtimin e "turizmit kulturor në vendet e mëdha".

Huayi ka ndërmarrë prodhimin dhe furnizimin e ndriçimit të temave për Jurassic World dhe Minion Park në Parkun Tematik të Studios Universal të Pekinit. Projekti mbulon ndriçimin e brendshëm, llambat dekorative me porosi jo standarde, shtyllat jo standarde të llambave me porosi të peizazhit, ndriçimin e peizazhit dhe ndriçimin e jashtëm kundër përmbytjeve. Furnizimi i llambave është deri në 5000 grupe dhe më shumë se 300 stile. Me shërbimin profesional dhe efektin final të ndriçimit, HuayI ka fituar vlerësimin e parkut dhe partnerëve të ndërtimit.

Shtoni një koment
DËSHIRONI TË NA KONTAKTONI

Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj