Vendi kryesor i Samitit G20 2016, Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave

Vendi kryesor i Samitit G20 2016, Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitave

Qendra Ndërkombëtare e Ekspozitës Hangzhou zë 190,000 metra katrorë me pesë kate në tokë dhe dy kate nën tokë. Ai përbëhet nga 61 salla konferencash dhe 90.000 metra katror zona ekspozimi. Huayi është përgjegjës për ndriçimin e fasadave, ndriçimin komercial të dhomës së njoftimit për shtyp dhe dhomën kryesore të takimeve.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-18898397710

telefon:

+86-0760-22349872
Dërgoni kërkesën tuaj

Huayi ndërmori me sukses Hangzhou G20 me aftësinë e tij profesionale të aplikimit të ndriçimit dhe performancën e jashtëzakonshme në projektet e mëparshme inxhinierike kombëtare në shkallë të gjerë në 2015.

Projekti i projektimit të ndriçimit të qendrës së shtypit të samitit, sallës shumëfunksionale dhe "Hanging Garden" është bërë i vetmi furnizues i projektit të ndriçimit në projektin G20 që përfshin të gjithë fushën e ndriçimit të ndriçimit të peizazhit të jashtëm, ndriçimit të dekorimit të brendshëm dhe ndriçimit arkitektonik të brendshëm.

Pas një viti pune përgatitore, projekti i ndriçimit të Huayi në Samitin e G20 në shtator 2016 ndriçoi menjëherë gjithë Hangzhou-n! Në projektin e ndriçimit të Samitit G20, ekipet teknike, produktit, ndërtimit dhe komercial të Huayi iu përgjigjën plotësisht palës së ndërtimit dhe morën vlerësime unanime nga pronarët, kontraktorët e përgjithshëm, projektuesit, konsulentët, mbikëqyrësit, auditorët dhe njësitë e ndërtimit paralel.

Shtoni një koment
DËSHIRONI TË NA KONTAKTONI

Thjesht na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj